قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از وب سایت ظرفچی دات کام

استفاده شما از وب سایت “ظرفچی دات کام” و اجاره کالا از این پایگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

اجاره کالا از وب سایت “ظرفچی دات کام” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد

وب سایت “ظرفچی دات کام” اجاره دهنده محصولات شرکت‌های تولید‌کننده، واردکننده یا توزیع‌کننده به مشتریان است. قیمت اجاره کالاهای ارائه شده در وب سایت “ظرفچی دات کام“، همگی توسط اتحادیه ظروف کرایه تعیین می‌گردد.

با هدف ارائه خدمات بهتر و آگاه‌سازی مشتریان، ظرفچی دات کام خود را در بروزرسانی مداوم اطلاعات و محتویات متعهد می‌داند.

وب سایت “ظرفچی دات کام” هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عواملی که خارج از سیطره مدیریت این وب سایت می باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

وب سایت “ظرفچی دات کام” هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایتهایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک در “ظرفچی دات کام” شکل می گیرد، پذیرا نیست.

وب سایت “ظرفچی دات کام” هیچ گونه مسوولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحات سایت خود نمی پذیرد. سروﻳس های سایت «آنگونه که هست» ارائه می شود و سایت “ظرفچی دات کام” تحت هیچ شرایطی مسوولیت تاخیر یا عدم کارکرد سایت را که می تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد.

وب سایت “ظرفچی دات کام” به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

کاربران متعهد هستند که در دسترسی به وب سایت “ظرفچی دات کام” مقاصدی خارج از حوزه اجاره اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

خدمات و محتویات سایت، صرفا براى استفاده شخصى و غیر تجارى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی به هیچ عنوان نمی تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود استفاده نماید. اگر مایلید از سرویسها و محتویات سایت جهت مقاصد تجارى استفاده نمایید لازم است از قبل به ما اطلاع دهید. براى این کار لطفا با ما تماس بگیرید.

کاربران باید هنگام سفارش اجاره کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل پر نمایند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

مالکیت معنوی محتویات وب سایت “ظرفچی دات کام” شامل قانون حق تکثیر شده و متعلق به وب سایت “ظرفچی دات کام” می باشد.
© کلیه حقوق محفوظ است.۱۳۹7 هجری خورشیدی